Consultation for Australia Hakkında

05 Şubat 2018, PazartesiConsultation for Australia, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Australia; Türkiye' de bulunan Avustralya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Avustralya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye' de bulunan Avustralya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Avustralya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Avustralya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Avustralya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Avustralya seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Avustralya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Australia web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Australia web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Australia web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Australia' ya dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.